Nabídka našich služeb

Logo společnosti Erkado

ERKADO je renomovaný výrobce vchodových a interiérových dveří, který se pyšní dlouhou tradicí a excelentní kvalitou svých produktů. Od roku 2010 poskytují zákazníkům širokou škálu dveří pro domácnosti i komerční prostory. S více než 35 lety zkušeností se stali předním lídrem ve výrobě dveří vysoké kvality za přijatelné ceny.

Firma ERKADO vznikla v roce 1976 ve městě Chwałowice a od té doby neustále roste a inovuje. Jejich značka je spojena s jménem zakladatele, mistra stolařství Zbigniewa Kozłowského, který se postaral o předání svých znalostí a vášně další generaci. Začali jako stolařský podnik, avšak s postupem času se specializovali na výrobu dveří a okenních systémů pro soukromé zákazníky.

Díky rostoucí poptávce a závazku kvalitě investovali do moderních technologií a rozšířili výrobu. V roce 2005 otevřeli novou továrnu v Gościeradově, kde díky moderním zařízením a kvalifikovanému personálu zvýšili výrobní kapacitu a rozšířili sortiment o další produkty.

icon

Vchodové dveře

Vchodové dveře ERKADO: odolnost, bezpečnost, tepelná izolace a zvukový útlum. Splňují požadavky na ochranu majetku i pohodlí v bytě či domě.

icon

Zárubně

Zárubně jsou důležité pro bezpečnost a design. Existují různé typy a způsoby upevnění, včetně zazdění a montáže pěnou. Mohou i bez dveří sloužit jako dekorace.

icon

Interiérové dveře

Interiérové dveře ERKADO: široký výběr, odolnost, šetrnost k životnímu prostředí. Modely různých typů otevírání a materiálů. Kvalitní konstrukce s důrazem na detaily.

1670166282_edit_48152
icon

Celý katalog

Plnohodnotný ERKADO katalog.

icon

Posuvné dveře

Posuvné dveře ERKADO: efektivní řešení pro malé prostory. Bezproblémová funkčnost, tichý chod a moderní design. Oproti otočným dveřím šetří prostor, řeší problém úzkých míst a dodávají eleganci interiéru.

icon

Stavební pouzdra

ERKADO posuvná pouzdra šetří místo a umožňují plné využití prostoru. Díky nim lze efektivně využít jak bytové, tak komerční prostory, bez omezení otočnými dveřmi.