Pochylý Michal – TRUHLÁŘSTVÍ

O výrobcích dveří

Home Nabídka O výrobcích dveříERKADO Výrobce dveří a zárubní

 

ERKADO je přední výrobce interiérových dveří na českém trhu. Více než 14 let se snažíme vyhovět všem požadavkům zákazníků při výběru a nákupu interiérových a exteriérových dveří!

V České Republice najdete v každém kraji naši značkovou prodejnu se širokým sortimentem - více než 40 modelových řad od ekonomické po prémiovou třídu, v různých stylech. Aby si každý kupující mohl vybrat ideální volbu pro svůj domov nebo komerční prostory, jsou Vám na prodejnách k dispozici kvalifikovaní poradci, kteří Vám rádi pomohou s výběrem, zodpoví všechny otázky a nabídnou či vysvětlí veškeré funkce a východy vybraných modelů.

Je pro nás důležitá nejen široká nabídka, ale také kvalita dodávaného zboží. Proto celý sortiment prezentovaný v prodejnách ERKADO splňuje všechny mezinárodní standardy kvality. Interiérové dveře ERKADO skvěle doplní interiér Vašich místností, zvýší zvukovou izolaci a vchodové dveře se stanou spolehlivou ochranou proti vloupání do Vašeho bytu, soukromého domu nebo komerčních prostor.

 


Už 30 let využíváme nejnovější technologie a trendy. Naši specialisti z oddělení Inovace a R&D sledují novinky světového designu a přizpůsobují je Tvým potřebám.

Chceme v Tobě uvolnit vášeň a kreativitu, proto Ti dáváme možnost pesonalizace dveří a to největší na trhu. Můzeš je přizpůsobit svému interiéru, kdy rozhoduješ nejen o odstínu, ale právě o nestandardním modelu a rozměrech. Díky tomu, dveře, které si vybereš, jsou Tvoje od začátku do konce :)

 

Kvalita

Investujeme do moderní a zautomatizované technologie výroby, abychom mohli na trh dodávat dveře s nejvyšší kvalitou. Na každém kroku projektu našich výrobků, pracují vysoce kvalifikovaní specialisté a architekti. Vlastníme strojový park, dodaný od německých a italských výrobců, a na kterém je patrná nejnovější generace zařízení na výrobu dveří a zárubní.

Neustále investujeme do moderních výrobních prostor a pro výrobu používáme produkty a příslušenství nejvyšší jakosti. Všechno směřuje k tomu, aby naše dveře mohli zdobit Tvůj domov po mnoho let.

 

Společné usilí  

Ceníme si především mladost, nápady a vize. Věříme potenciálu našich rodilých architektů a projektantů, kteří hledají možnosti jak předvést světu svůj talent. Zveme proto ambiciózní mladé projektanty ke spolupráci a k účasti v soutěžích Porta, aby se mohli předvést se svými čerstvými, často překvapujícími nápady na designová řešení. Aktivně prezentujeme naše laureáty a vítězné práce jsou prezentovány na prestižních veletrzích interiérového designu. V roce 2012 a 2013 se vítězové mohli se svými pracemi představit v průběhu Łódź Design Festiwal, a v tomto roce budou nejlepší práce soutěže Porta BY ME prezentovány na veletrzích arena DESIGN 2015 v Poznani.

Sdílíme také vlastnosti, které jsou vlastní sportovcům. Jako firma se angažujeme ve veslování, ve kterém se počítá síla nadchnout se, společná práce, vytrvalost a zaangažování. To jsou vlastnosti velice blízké naší firmě.Vivento je značka, jejíž kořeny čerpají z 30leté tradice firmy Sękpol, která se může pochlubit jedněmi z nejpoctivěji vyrobených dveří nejen v Polsku, ale i v celé Evropě. Svou důvěru nám projevily už tisíce zákazníků. Proto se nebojíme podstupovat nové výzvy a chceme aktivně určovat tržní trendy. Neváhejte vstoupit do světa Vivento a seznamte se s naší nabídkou, kterou jsou vytvořili pomocí našich odborných znalostí, zkušeností a moderního designu.